oyun indir
Allecell
teff tohumlu çay
Kategorisi:
Genel Kanallar


Kanal etiketi:

Tv 8 Canlı İzle

22 Şubat 1999 yılında MNG Holding bünyesinde kurulan tv8, 2005 yılına kadar haber kanalı olarak yayın yapmaya devam etmiştir. Bu tarihten sonra ülkemizin ve medya sektörünün “iyi televizyon ve farklı kanal” ihtiyacını karşılamak için yayın yelpazesini genişleterek major kanallar arasındaki yerini almıştır.

Televizyonculuk geleneğini ve teknolojisini her geçen gün geliştiren kanalımız, kamuoyunda yarattığı “iyi televizyon ve farklı kanal” algısına layık olabilmek için reytinglerden çok izleyicilerine kulak vererek her zaman yenilikçi ve özgün bir yayın politikası izlemektedir.

Özgün programları, dürüst habercilik anlayışı ve yayınladığı kaliteli filmleriyle farkını belli eden ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten kanalımız, bu çizgisini koruyup daha da güçlendirerek yayın hayatına devam etmeyi hedeflemektedir.

tv8 “iyi televizyon, farklı kanal” olma misyonuna bağlı olarak , bugün Ayazağa’daki yeni binasında dünya televizyonculuğunun geldiği son nokta ile paralel son teknolojileri bir araya getirmiş ve Türk televizyonlarında benzeri az rastlanan stüdyoları izleyiciler ile buluşturmuştur. 3 Boyutlu yayın yapabilme teknolojik alt yapısı ile tv8,Türk izleyicisini 3 Boyutlu televizyon izleme keyfi ile de tanıştırmayı hedeflemektedir.

2010 yılından bu yana hazırlıkları devam eden ve Ekim 2011 itibari ile yayın hayatına başlayacak on8 TV (Gençlik Kanalı) ve MNG Shopping TV (Alışveriş Kanalı) ile tv8 bu yolculuktaki hayatına MNG Medya Grubu olarak devam edecektir. Yeni açılacak kanallar ile MNG Medya Grubu; tv8, on8 TV ve MNG Shopping TV kanalları ile sektörde öncü yayın kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

R E K L A M


Canlı TV

macuni mahrem keto tabscassia toramatcha çayı isveç şurubudatça acıbadem macunurenovexinmavi losyonmavi iksir